Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Najpierw dobijał się do drzwi domu, a potem zdewastował zaparkowany przed budynkiem samochód. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 26-latka. 

W sobotę, 18 września, około godz. 5:30 rano, policjanci otrzymali zgłoszenie o osobie, która wtargnęła na jedną z prywatnych posesji przy ulicy Słoneczny Stok w Rzeszowie i miała się dobijać do drzwi domu.

Na miejscu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który metalowym prętem niszczył zaparkowany samochód. Policjanci obezwładnili i zatrzymali agresywnego mężczyznę. Okazało się, że to 26-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Kobieta, która wezwał policję, twierdziła, że rano usłyszała jak ktoś dobijał się do drzwi, a następnie niszczył zaparkowany przed domem samochód. Przed budynkiem zauważyła nieznanego jej mężczyznę, którym okazał się zatrzymany 26-latek.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a policjanci zajęli się wyjaśnieniem okoliczności sprawy. – Od pokrzywdzonych przyjęli zawiadomienie. Straty zostały oszacowane na 30 tys. złotych – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Policjanci przedstawili 26-latkowi zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Jego motywy działania są nieznane. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama