Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór do pracy w Czechach. Poszukiwane są osoby do pracy w firmie Isover Saint-Gobain.

Rzeszowski WUP w ostatnim miesiącach przyzwyczaił nas do tego, że co chwilę ogłaszał nabory do pracy w Wielkiej Brytanii. Tym razem nabór dotyczy pracy w Republice Czeskiej. Spotkanie z kandydatami odbędzie się 11 października, ale nie w Rzeszowie, a w Przemyślu.

WUP szuka chętnych do pracy w firmie Isover Saint-Gobain, znanego na całym świecie producenta izolacji technicznych, przemysłowych i przeciwpożarowych. Firma działa w 63 krajach.

Isover zapewnia umowę o pracę na czas określony, pełny etat (praca na trzy zmiany). Zarobki na poziomie od 17,5 tys. do 22,5 tys. koron czeskich. W przeliczeniu na złotówki to kwoty od ok. 2,8 tys. do ponad 3,7 tys. zł. Praca jest w miejscowości Castolovice – 70 km od Kłodzka, w hali w czystym środowisku.

System wynagradzania jest czasowo-premiowy ze stawką miesięczną. Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Oferta pracy skierowana jest do wszystkich zainteresowanych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Doradcy zawodowi WUP w Rzeszowie pomogą przygotować się do spotkania z agencją pośrednictwa pracy (opracowanie CV, odpowiednia prezentacja podczas spotkania), udzielą również wszelkich niezbędnych porad i informacji – twierdzi Krzysztof Powrózek z rzeszowskiego WUP.

Spotkanie z agencją pośrednictwa pracy Etimos Human odbędzie się 11 października o godz. 13:00 w Oddziale Zamiejscowym w Przemyślu WUP ul. Kościuszki 2, II piętro pokój nr 207. Kandydaci  proszeni są o przyniesienie CV na spotkanie.

Osoby zainteresowane ofertą mogą zgłaszać się telefonicznie: 16 678 22 70 lub osobiście w Oddziale Zamiejscowym w Przemyślu WUP, II piętro, pok. 204. Termin zgłoszeń mija 10 października.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama