Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Fabian Drzyzga, Rafał Buszek, Aneta Przepióra, Krystian Herba, Andrzej Jodłowski i Anna Węklar zostali bohaterami najnowszej kampanii Galerii Rzeszów – „Rzeszów miasto mistrzów”.

Wspomniana szóstka to utytułowani sportowcy związani z Rzeszowem, którzy w swoich dyscyplinach osiągnęli najwyższe sukcesy na arenie międzynarodowej.

Wokół tego ambitnego projektu udało nam się zgromadzić wyjątkowych sportowców, którzy mogą się pochwalić tytułami Mistrzów Świata w swoich dyscyplinach. Zależało nam również na tym, aby były to osoby mieszkające w Rzeszowie i identyfikujące się z Galerią Rzeszów – mówi Robert Podkulski z Galerii Rzeszów.

Kampania pokazuje wybitnych mieszkańców Rzeszowa, którzy dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy zdobyli najwyższe sportowe laury. – Ich codzienna postawa i zdobyte przez długie lata treningów osiągnięcia to przykład do nieustannego działania i wiary w zwycięstwo pomimo przeciwności i porażek – podkreślają przedstawiciele Galerii Rzeszów. 

W tę ideę wpisują się idealnie siatkarze rzeszowskiej drużyny Asseco Resovii – Fabian Drzyzga i Rafał Buszek, wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Treningi od najmłodszych lat i ciągłe doskonalenie umiejętności zaowocowały zdobyciem przez nich niezliczonych medali, tytułów i odznaczeń.

Podobną historię opowiada inspirujący życiorys kolejnej bohaterki kampanii – Anny Węklar, Mistrzyni Świata w Akrobatyce Powietrznej, która od dziecka poświęciła się treningom akrobatycznym. Sportowy upór, wiara w swoje możliwości i wrodzony talent pomogły Annie Węklar w zdobyciu wymarzonego tytułu Mistrzyni Świata.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mistrzowskimi tytułami mogą pochwalić się również Aneta Przepióra i Andrzej Jodłowski,  Mistrzowie Świata, Europy i Polski w kettlebell sport. Ich zaraźliwa pasja do sportu sprawia, że wielu mieszkańców Rzeszowa bierze z nich przykład, aby każdego dnia przełamywać swoje własne bariery i bez względu na przeciwności spełniać swoje marzenia.

Kolejnym bohaterem kampanii jest Krystian Herba, wielkokrotny zdobywca rekordów Guinnessa. Jego spektakularne zdobycze na rowerze drapaczy chmur na całym świecie motywują młodych rzeszowian do nieustannego dążenie do celu – nawet jeśli droga ta nie jest łatwa. Potrzeba serca do walki, systematycznej pracy i wiary w zwycięstwo.

Inspirujące historie bohaterów kampanii „Rzeszów miasto mistrzów” będzie można usłyszeć od samych mistrzów podczas „Urodzin Galerii Rzeszów”, 20 listopada. 

Zdjęcie: materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama