Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Sylwester Korycki nadal będzie kierował podkarpackimi strukturami stowarzyszenia Polska 2050. 

Wybory do zarządu Polska 2050 na Podkarpaciu (stowarzyszenie zainicjowane przez Szymona Hołownię) odbyły się 25 września. Kadencja nowego składu potrwa trzy lata.

Członkami zarządu zostali: Elżbieta Burkiewicz, Sylwester Korycki, Piotr Kuc, Magdalena Ludwiczak i Sebastian Żak. Korycki i Żak pełnili już swoje funkcje w dotychczasowym zarządzie, a tym samym uzyskali reelekcję.

Przewodniczącym stowarzyszenia Polska 2050 na Podkarpaciu jednomyślnie został Sylwester Korycki, co oznacza, iż będzie kontynuował swoją rolę na tym stanowisku.

Elżbieta Burkiewicz ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim. Od ponad 20 lat prowadzi wraz z siostrą firmę produkującą odzież medyczną. Do ruchu Polska 2050 dołączyła w trakcie kampanii prezydenckiej. 

Piotr Kuc z wykształcenia jest historykiem. Jako nauczyciel, od 26 lat związany z edukacją na różnych szczeblach. Obecnie pracuje w I LO w Przeworsku.

Sylwester Korycki jest absolwentem Wydziału Administracyjno-Ekonomicznego Kolegium Jagiellońskiego Toruńskiej Szkoły Wyższej. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania operacyjnego oraz technik elektronik. W stowarzyszeniu Polska 2050 jest od września 2020 roku, początkowo był jednym z liderów powiatu dębickiego.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Magdalena Ludwiczak jest magistrem ochrony środowiska. Ukończyła Wydział Biologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Do wolontariatu zarejestrowała się w styczniu 2020 r. W ekipie Hołowni jest od samego początku. Do tej pory była liderem powiatu krośnieńskiego.

Sebastian Żak to świeżo upieczony magister prawa. Ukończył Uniwersytet Rzeszowski. Szymonowi Hołowni towarzyszy od początku kampanii prezydenckiej. Interesuje się historią Polski, polityką oraz sportem – zwłaszcza piłką nożną. W wolnej chwili grywa w szachy

Podczas zebrania wybrano także przedstawicieli do Regionalnego Sądu Koleżeńskiego. To: Adam Kuśnierz, Michał Stanoch, Krzysztof Stańko, Damian Szubart oraz Marcin Żywica. Przedstawicielem do Rady Ogólnopolskiej została natomiast Barbara Sługocka-Wilk, która pełni również funkcję koordynatorki Strategii 2050 na Podkarpaciu.

Na delegatów na Walne Zebranie stowarzyszenia wyłoniono Sylwestra Koryckiego, Magdalenę Ludwiczak i Sebastiana Żaka.

Zdjęcie: materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama