Fot. Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News. Na zdjęciu Paweł Poncyliusz

Chcesz się spotkać z kandydatami w wyborach parlamentarnych? Chcesz się wcielić w rolę parlamentarzystów? Przyjdź w czwartek do hotelu Grand, a w sobotę na rzeszowski Rynek. Czekać będzie na Ciebie ekipa radia TOK FM. 

Radia TOK FM na najbliższe tygodnie przed wyborami do Sejmu i Senatu przygotowało specjalne przewodniki parlamentarne, audycje z udziałem słuchaczy i nowy podcast podsumowujący dany dzień kampanii, a także 17 debat pod hasłem „Usłysz swojego posła” z kandydatami na parlamentarzystów, organizowanych z udziałem publiczności. 

Przez prawie miesiąc stacja będzie szeroko informować o zbliżającym się głosowaniu i odwiedzi kilkanaście polskich miejscowości. – Dzięki rekordowej liczbie debat – zarówno tych z udziałem widzów, jak i prowadzonych w studiach radiowych – ułatwimy im poznanie kandydatów z danego okręgu i zadanie im pytań – mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna radia TOK FM.

W każdy piątek w godz. 18:00-20:00 na antenie zagości audycja wyborcza, w której dziennikarze TOK FM i ich goście porozmawiają o kampanii przedwyborczej, zaś codziennie po 20:00 – program „Mikrofon Radia TOK FM”, w trakcie którego słuchacze będą mogli podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi kampanii i debaty z danego miasta.

Obok codziennych audycji w eterze redakcja radia TOK FM będzie też podsumowywać dzień w formie podcastu wyborczego „Ostatnie 24 godziny kampanii”, dostępnego po 20:00 na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej TOK FM.

Ważną częścią kolejnej przedwyborczej akcji radia TOK FM będą wspomniane debaty pod hasłem „Usłysz swojego posła”z kandydatami na parlamentarzystów. W tym roku organizowane one będą w 17 polskich miastach – w 8 z udziałem publiczności, a w 9 w radiowych studiach.

W Rzeszowie radio TOK FM zaprasza na dwa spotkania. W czwartek, 12 września, o 18:00 rozpocznie się debata z kandydatami na posłów organizowana w hotelu Grand (Dymnickiego 1A) w Sali Słowackiego. Stacja zachęca wszystkich mieszkańców do udziału w otwartym spotkaniu i zadawania pytań. Rozmowy będzie też można słuchać na antenie TOK FM, w aplikacji TOK FM i na tokfm.pl.
 
Swój udział w debacie potwierdzili: Paweł Poncyljusz, „jedynka” rzeszowskiej listy Koalicji Obywatelskiej; Wiesław Buż, „jedynka” Lewicy; Jan Tarapata, „dwójka” Koalicji Polskiej, oraz Stanisław Kruczek, który startuje z 15. miejsca listy PiS. 
 
Kandydatów przepytywać będzie dziennikarka TOK FM Karolina Lewicka, ale swoje pytania mogą zadawać również osoby obecne na widowni, jak również słuchacze i słuchaczki. Pytania do uczestników spotkań można przesyłać e-mailem na adres: uslysz@tok.fm, w formie wiadomości na Facebooku lub na Twitterze z hasztagiem #Usłysz.
 
W sobotę, 14 września, zaś redakcja zaprasza mieszkańców Rzeszowa na spotkanie w dmuchanym sejmie TOK FM – od godz. 11:00 do 17:00 na Rynku. Odwiedzający będą mogli wejść w rolę parlamentarzystów i zrobić sobie zdjęcie przy mównicy, porozmawiać z dziennikarką TOK FM Ewą Podolską specjalizującą się w tematyce zdrowotnej, wziąć udział w warsztatach radiowych dla dzieci, a także w ankiecie przedwyborczej stacji.
 
Zdjęcie: Materiały prasowe
 
(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama