Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Vouchery na badania piersi, sesja zdjęciowa, bony na zakupy oraz zestawy dermo kosmetyków – to nagrody, które będzie można wygrać podczas Dnia Mamy w CH Plaza Rzeszów. Wystarczy odwiedzić Centrum w sobotę 26 maja. 

Podczas Dnia Mamy w Plazie będzie można wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Aby wziąć udział sesji, wystarczy w sobotę 26 maja zrobić zakupy za min. 300 zł i wymienić paragon na spotkanie z fotografem w studio foto z „Mama&Dziecko” w atrium Plazy. Fotograf będzie czekał na wszystkie mamy od 14:00 do 18:00.

Najbardziej uśmiechnięta mama otrzyma specjalny voucher o wartości 90 zł na badanie profilaktyczne USG piersi w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia. O wygranej zdecyduje fotograf.

To nie koniec nagród przygotowanych z okazji Dnia Mamy w Plazie. Wszystkie zrobione w studiu foto zdjęcia wezmą udział w konkursie na Facebooku. Mama, której fotografia zdobędzie najwięcej „lajków”, otrzyma cenne nagrody. Pierwsze miejsce to voucher na zakupy o wartości 300 zł, II miejsce – 150 zł, a III miejsce – 50 zł. Zwycięzcy otrzymają dodatkowo zestaw dermokosmetyków ufundowanych przez Szpital Specjalistyczny Pro Familia.

Szczegóły konkursu i regulamin na www.plazarzeszow.pl i Facebook.com/PlazaRzeszow

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: