Zdjęcie: Pixabay

Z okazji Dnia Kobiet ZOZ nr 2 w Rzeszowie przygotował dla wszystkich rzeszowianek wyjątkowe atrakcje. Chętne panie 8 marca będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka, trenera personalnego i wizażystki, a także wykonać szereg darmowych badań.

– Odwiedzające nas panie będą mogły porozmawiać z dietetykiem na temat prawidłowego sposobu odżywiania, wspólnie z trenerem personalnym dobrać odpowiednie ćwiczenia fizyczne i wykonać makijaż u profesjonalnej wizażystki – mówi Katarzyna Tokarz, specjalista ds. marketingu ZOZ nr 2 w Rzeszowie.

To nie koniec atrakcji – oprócz konsultacji dietetycznych i kosmetycznych na kobiety czekają również pomiary wagi i składu masy ciała, które pozwolą określić wiek metaboliczny całego organizmu. Dla kobiet przygotowano także drobne upominki i kwiaty.

Organizatorzy zadbali również o zdrowie uczestniczek. – Panie będą mogły wykonać bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne, sprawdzić poziom cholesterolu i wapnia we krwi, zmierzyć ciśnienie i poziom glukozy – dodaje Tokarz.

Dodatkowo, w godz. 11:00-12:50 organizatorzy zaplanowali cykl  wykładów poświęconych zdrowiu i urodzie. Słuchaczki dowiedzą się m.in. jak dbać o formę i zgrabną figurę oraz jak kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe.

Kobiety poznają też tajniki jogi śmiechu i jej dobroczynnego wpływu na zdrowie oraz dobre samopoczucie. Spotkanie zakończy prezentacja na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. Następnie kobiety będą mogły sprawdzić nabytą wiedzę w praktyce, podczas krótkich warsztatów kosmetycznych.

– Atrakcje zostały zaplanowane tak, by mogły w nich uczestniczyć kobiety z każdej grupy wiekowej. Liczymy na to, że zaplanowane przez nas aktywności pozwolą wszystkim paniom zadbać o swoje zdrowie, odprężyć się i poczuć wyjątkowo – dodaje Katarzyna Tokarz.

Dzień Kobiet w ZOZ nr 2 w Rzeszowie odbędzie się w najbliższą środę w Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostyczne przy ul. Fredry 9.

HARMONOGRAM

8.00 – 14.00, Hall Główny Przychodni

– badania cytologiczne

– badania mammograficzne

– pakiety badań krwi: cholesterol i wapń

– pomiary ciśnienia i glukozy we krwi

– określenie wieku metabolicznego organizmu

– konsultacje z dietetykiem i trenerem personalnym

– zjawiskowe makijaże wykonane przez profesjonalną wizażystkę

– upominek dla każdej pani

CYKL WYKŁADÓW

11:00 – 12:50, Sala Konferencyjna, pok. 314

– „Aktywny tryb życia – jak dbać o formę”

– „Joga śmiechu – droga do zdrowia i radości”

– „Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych”

– „Skóra-wpływ pielęgnacji i trybu życia na jej wygląd i funkcjonowanie”

– warsztaty kosmetyczne: “Pielęgnacja twarzy i dłoni”

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama