Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują 64-letniego Jana Malczyńskiego, mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna 17 lat temu wyjechał do Wielkiej Brytanii. Od dwóch lat rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. 

Jak poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Jan Malczyński wyjechał do Wielkiej Brytanii w 2002 roku, ostatnio przebywał w miejscowości Thetford, tam mieszkał i pracował.

– Był w stałym kontakcie z rodziną w kraju. Od kwietnia 2017 roku nie nawiązał z nią żadnego kontaktu – informuje nadkom. Adam Szeląg.

Zaginionego Jana Malczyńskiego poszukują funkcjonariusze wydziału kryminalnego KMP w Rzeszowie. Mężczyzna ma 165 cm wzrostu, średnią budowę ciała, oczy niebieskie, włosy – średnie, szpakowate, związane w kucyk, nos prosty, uszy średnie, przylegające, nosi brodę i wąsy.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu Jana Malczyńskiego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami KMP w Rzeszowie, tel. 17 858 32 24, albo z dyżurnym komendy pod numerami: 17 858 33 10 lub 112.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: