Sezon urlopowy właśnie się kończy, ale warto już zacząć planować przyszłoroczny letni wypoczynek. Od czerwca do września 2017 roku w każdą niedzielę z Jasionki odlatywać będą czarterowe samoloty na hiszpańską wyspę Majorka.

Ofertę wprowadził właśnie do sprzedaży touroperator TUI. – Nowa słoneczna destynacja w naszej siatce połączeń to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy  chcą latać na wakacje  z naszego lotniska – mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.

– W ostatnich tygodniach prowadziliśmy intensywne rozmowy z touroperatorami i mamy już pierwsze efekty. Majorka to obecnie jeden z najbardziej popularnych i bezpiecznych kierunków. Jestem przekonany, że samoloty z Rzeszowa będą wypełnione do ostatniego miejsca – dodaje Tabisz.

Loty na hiszpańską wyspę to nowość w rozkładzie czarterów z Jasionki. W tym roku turyści z podrzeszowskiego lotniska mogli polecieć do Grecji (Korfu), Bułgarii (Burgas) i Turcji (Antalya). Oferty „First Minute” pakietów wakacyjnych na Majorce można znaleźć na stronie: www.tui.pl

Z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do Monachium (połączenie codzienne), Warszawy (4 rejsy dziennie), Londynu (lotniska w Stansted i Luton, w sumie 12 rejsów tygodniowo), Berlina (3 razy w tygodniu) a także do: Manchesteru, Bristolu, East Midlands, Dublina, Oslo oraz na Korfu.

Połączenia obsługują: Ryanair, PLL LOT, Lufthansa i Adria. W minionym roku podrzeszowskie lotnisko obsłużyło 645 tys. pasażerów.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama