Zdjęcie: Piotr Woroniec jr / Rzeszów News

Od 30 kwietnia do 5 maja trwać będzie wymiana nawierzchni na ul. Rzecha w Rzeszowie. Kierowcy nie będą mogli korzystać z Mostu Mazowieckiego. 

Jak poinformował Artur Gernand z biura prasowego rzeszowskiego magistratu, prace obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską. Prace na ulicy Rzecha rozpoczną się w najbliższy piątek (30 kwietnia) ok. godz. 18:00.

Ulica, od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską wraz z Mostem Mazowieckiego, będzie wyłączona z ruchu. Rondo na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Krogulskiego (im. Rodziny Ulmów) będzie przejezdne, podobnie jak skrzyżowanie ulic Rzecha i Załęskiej.

– Prace na ul. Rzecha będą polegały na ściągnięciu nawierzchni i ułożeniu nowej. Będą wykonywane w ramach gwarancji – miasto Rzeszów z tytułu tych prac nie będzie ponosiło żadnych kosztów – twierdzi Artur Gernand. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ulica Rzecha będzie wyłączona z ruchu do 5 maja (środa) do godz. 5:00 rano.

Miasto prosi kierowców o wyrozumiałość i stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz tablic informujących o utrudnieniach. Od 30 kwietnia (po 18:00) do 5 maja (przed 5:00 rano) zaleca się kierowcom, jadącym ze wschodu na zachód miasta i w kierunku przeciwnym, korzystanie z ul. Lwowskiej, al. Piłsudskiego, ul. Krakowskiej.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama