Zdjęcie: Adam Szawara / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

21-letni motocyklista trafił do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w niedzielę w południe na Moście Zamkowym w Rzeszowie.

Jak nas poinformowała Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, wypadek wydarzył się po godz. 12:00. 

– Kierujący motocyklem suzuki 21-letni mężczyzna, jadąc w kierunku al. Rejtana, uderzył w tył fiata. Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala – przekazuje Anna Klee.

Do godz. 16:00 był zablokowany jeden pas ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

21 KOMENTARZE

  1. Dobrze że ranny żyje, chociaż w rodzinie pilnie potrzebny jest żołądek do przeszczepu ta osoba nie chciałaby takim kosztem zdobywać zdrowia. Młody człowiek, tyle przed nim. Oby szybko wyszedł ze szpitala i doszedł w pełni do zdrowia. Czytając takie historie zawsze cieszę się gdy poszkodowany żyje. Drodzy kierowcy Wy szczególnie musicie uważać na innych na drodze. Drodzy inni uczestnicy ruchu drogowego w tym piesi jak sami na siebie nie będziecie uważać to nic Wam nie pomoże. Taki paradoks. Uwaga musi być obustronna.

  2. Co tam się wczoraj działo to masakra. Akurat jechałem samochodem parę minut po wypadku i stałem w korku na moście. Motocykliści na światłach przed mostem na czerwonym, na lewoskręcie jechali na wprost, wpychali się pomiędzy samochody wymachując i zmuszając do nagłego hamowania. Na moście gdy był zablokowany przez karetki i straż, to co robili motocykliści? – jechali pod prąd, na czołowe i nie interesowało ich to, że jadą z naprzeciwka prawidłowo jadące samochody. Jak ma tu nie być wypadków? Ja rozumiem rozpoczęcie sezonu itp. tylko czemu z tak rażącym łamaniem przepisów? Potem zdziwienie, że wypadki. Was czerwone światło i przepisy nie obowiązują? Podwójna ciągła to tak dla zabawy namalowana?

  3. I popieram. Niestety większość imbecyli na motocyklach zapiernicza po mieście ponad 100km/h, jedzie na jednym kole, a potem olaboga wypadek, kierowca auta nie widział motocyklisty. Jak się wyprzedza zygzakiem to niestety tak jest. Dobrze że działa selekcja naturalna i wypada z obiegu taki idi***, szkoda tylko, że potem kierowca auta winny. Pozdrawiam wszystkich normalnych motocyklistów, przestrzegających przepisy, a pozostałych kij wam w du..

  4. Jak byście jeździli zgodnie z przepisami a nie rżnęli wariata jeżdżąc na jednym kole w ruchu ulicznym albo przekraczając znacznie prędkość w mieście to by się nikt was nie czepiał. I owszem – wy na ścigaczach – jesteście w większości bezmózgi.

  5. Hahaha nie mogę jacy wy ludzie jesteście ograniczeni… od razu jazda po motocyklistach a połowa z was nawet samochodem nie potrafi dobrze jeździć. A może to “bez mózg” z fiata zawinił?

  6. A Ty pewnie prosto nie potrafisz jechać powyżej 70km/h i masz z tego powodu kompleks życząc komuś kto potrafi lepiej. Owszem, nie wszyscy motocykliści to wzory do naśladowania, ale większość z nich to super ludzie. A… i “bez mózgi” pisze się razem idealny człowieku 😉

  7. Niech się pozabijaja wszyscy, połowa na motorach to zwykle bez mózgi Popisujace się tym że potrafi jechać na wprost z dużą prędkością

Comments are closed.