Zdjęcie: Patryk / Czytelnik Rzeszów News

Policjanci pracują na alei Kopisto w Rzeszowie, gdzie w niedzielę po południu z okna jednego z mieszkań wypadł mężczyzna. 

Jak udało nam się dowiedzieć, do zdarzenia doszło ok. godz. 17:00 w bloku nr 8B.  Z pierwszych informacji wynikało, że zginął mężczyzna, który wypadł z mieszkania na drugim piętrze bloku. Na miejsce wysłano służby ratunkowe. 

– Młody mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala – mówi podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, wyjaśniane są dokładne okoliczności, w jakich mężczyzna wypadł z mieszkania. Trwa również ustalanie personaliów poszkodowanego. Na miejsce wypadku przyjechał także prokurator.

– Trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia, co się działo w mieszkaniu, zanim mężczyzna wypadł. Z nim nie ma razie kontaktu, ponieważ jest w stanie nieprzytomnym – powiedział nam wieczorem Łukasz Harpula, szef Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Z pierwszych relacji świadków wynika, że w mieszkaniu odbywała się impreza studentów. Pozostali uczestnicy „domówki” mieli rzekomo uciec przed przyjazdem służb, gdy młody mężczyzna wypadł. Tych informacji, póki co, śledczy nie potwierdzają. 

Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama