Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności  wypadku, do którego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 19 w Sokołowie Małopolskim. W wypadku ranne zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło przed godz. 10:00 w Sokołowie Małopolskim na skrzyżowania z drogą w kierunku Wólki Podleśnej. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów drogówki wynika, że kierujący renaultem thalia jadąc w kierunku Rzeszowa podczas wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo tirem.

W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierujący renaultem mieszkaniec Nowego Kamienia oraz dwóch jego pasażerów. Ranni zostali przewiezieni do szpitala w Rzeszowie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W miejscu zdarzenia na drodze krajowej nr 19 przez kilka godzin były utrudnienia w kierunku Lublina, a policjanci kierowali ruchem wahadłowo. Po godz. 13:00 Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie poinformowała, że na DK 19 nie ma już utrudnień.

Policjanci apelują do kierujących, aby w związku pogorszeniem pogody zachowali szczególną ostrożność i dostosowali prędkość do warunków panujących na drogach.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama