Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci ustalili wiek uczestników wypadku, do którego doszło z piątku na sobotę w podrzeszowskiej Rudnej Małej. Cztery osoby trafiły do szpitala. 

 

Do wypadku doszło ok. godz. 1:00 w nocy na drodze krajowej nr 9. – Kierujący oplem tigra, jadąc krajową “9” od Głogowa Małopolskiego w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu, samochód zjechał z drogi, uderzył w drzewo i dachował – mówi Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Oplem podróżowały cztery osoby. To prawdopodobnie obywatele Ukrainy. Wszyscy trafili do szpitala. Po południu policjanci ustalili, że w wypadku uczestniczyli czterej mężczyźni w wieku 23, 25, 30 i 41 lat. – Ustalamy, który z nich kierował samochodem – dodaje Wrona. Policja wyjaśnia także dokładne okoliczności samego wypadku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Tak to jest jak uznaje sie prawo jazdy z kraju w którym możne je kupic za kilkaset dolarów. Niestety ale obywatele tego kraju w znakomitej większości nigdy nie powinni dostać zgody na poruszanie sie autami po POLSKICH drogach

Comments are closed.