Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku na rondzie przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów.

O wypadku, do którego doszło ok. godz. 17:30, poinformował nas pan Michał, Czytelnik Rzeszów News. „Policja i pogotowie na miejscu. Zablokowany prawy pas obwodnicy, wjeżdżając od północy” – napisał internauta.

Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mówi, że kierowca samochodu ciężarowego uderzył w tył peugeota. – Jedna osoba z peugeota została lekko ranna. Są utrudnienia w ruchu na rondzie przy ul. Lwowskiej – mówi Klee.

Według policj utrudnienia mogą potrwać jeszcze maksymalnie godzinę. Na podkarpackich drogach panują bardzo trudne warunki. Padający, marznący deszcz i śnieg powodują, że na drogach jest bardzo ślisko. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Do godzin popołudniowych na podkarpackich drogach doszło do ok. 40 kolizji. Pisaliśmy o tym TUTAJ. O sytuacji na rzeszowskich drogach możecie przeczytać TUTAJ.

(sl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

 1. Witam. Poszukuję osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach (kolizje samochodowe, wypadki na drogach, potrącenia przez samochód, błędy medyczne, wypadki przy pracy, wypadki w rolnictwie) oraz osób, którym zmarł ktoś bliski. Jeśli nią jesteś, a te zdarzenia nie powstały z Twojej winy możesz ubiegać się o odszkodowanie.

  Wybierając Naszą firmę masz pewność, że wybierasz najlepiej. Działamy od 2007 roku, zarówno w Polsce jak i za granicą.
  Dlaczego warto Nas wybrać?
  1. Nasz zespół prawny tworzą adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach.
  2. Sprawy naszych Klientów prowadzone są od momentu zgłoszenia szkody po postępowanie sądowe.
  3. Ponosimy w pełni nie tylko koszty postępowania sądowego, ale również ryzyko przegrania.
  4. Koszt naszej usługi to prowizja od uzyskanych świadczeń odszkodowawczych-jest ona niższa niż konkurencji.
  5. Twoje roszczenia oceniamy na podstawie analizy medycznej, analizy prawnej oraz orzecznictwa sądów powszechnych. Dzięki Naszemu doświadczeniu możesz liczyć na odszkodowanie, które w pełni pokryje Twoje szkody.

  Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Comments are closed.