Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby ucierpiały w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Witolda i Paderewskiego w Rzeszowie. Do wypadku doszło w sobotę kilkanaście minut po godz. 12:00.

– Kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z renault – poinformowała Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Dwie osoby wymagały pomocy medycznej, jedną z nich – kierowcę renault – przewieziono do szpitala. 

Oskar, Czytelnik Rzeszów News, od którego otrzymaliśmy informacje o wypadku i nagranie z miejsca zdarzenia, informował nas, że droga jest zamknięta i tworzą się bardzo duże korki. Po godz. 13:00 policja przekazała nam, że nie ma już większych utrudnień w ruchu.  

Zdjęcie: Oskar / Czytelnik Rzeszów News

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

 1. Niestety, ale prawdopodobnie tak właśnie będzie. Dodatkowe światła to najprostsze, chociaż przeciwskuteczne rozwiązanie. Skończy się kompletnym zakorkowaniem tej części miasta z Niemierskiego, Paderewskiego i Leszka Czarnego włącznie.

 2. Idea konferencji “Europa Karpat” utworzyła się jeszcze w latach 90-tych. Jest ona wspólną ideą wspólnoty karpackiej. Zasadniczym celem było przybliżenie współpracy we wszystkich obszarach, jakimi zajmujemy się w życiu prywatnym i publicznym, jakim zajmują się państwa, instytucje pozarządowe, a także zwykli ludzie – mówił dziennikarzom marszałek Sejmu Marek Kuchciński.
  W Krasiczynie koło Przemyśla (woj. podkarpackie) trwa 22. edycja konferencji “Europa Karpat”. Gospodarzem “Europy Karpat” jest marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

  Marszałek Sejmu odpowiadając na pytania dziennikarzy stwierdził, że “idea konferencji “Europa Karpat” utworzyła się jeszcze w latach 90-tych”.

  Jest ona wspólną ideą wspólnoty karpackiej. Zasadniczym celem było przybliżenie współpracy we wszystkich obszarach, jakimi zajmujemy się w życiu prywatnym i publicznym, jakim zajmują się państwa, instytucje pozarządowe, a także zwykli ludzie – jak chcieliby żyć w przyszłości na terenie karpackim. Każde spotkanie przynosi nowe wyzwania – są projekty formułowane także i tutaj, podczas tych spotkań pojawiła się idea, abyśmy jako państwa karpackie zaczęli prezentować nasze dziedzictwo, nasz dorobek, a także naszą atrakcyjność

  – wyjaśnił.

  Marek Kuchciński podkreślił, że “naszym największym wyzwaniem są wyzwania infrastrukturalne”.

  Via Carpatia, szybka kolej Budapeszt-Warszawa, przyspieszenie połączeń S1 czy S3, mówimy o kolejach, ale też wielkie wyzwanie – budowa szlaku łączącego Odrę z Dunajem, nagłaśniania już ponad sto lat temu – wielkie wyzwanie, ale uważam, że powinniśmy się tego podjąć. Jest to również współpraca między uczelniami karpackimi, a za tym wymiana młodzieży, powstają instytuty np. Felczaka. Są też zupełnie nowe przedsięwzięcia – przygotowujemy się do pogłębienia współpracy między parlamentami

  – dodał marszałek Sejmu.

 3. To tylko kwestia czasu że coś się tam stało , a będzie coraz gorzej bo musi powstać metropolia fereńciska zasiedlona na każdym kawałku gruntu !

 4. No prosze zaraz sie zacznie – bloki zasiedlą, idzie cały ruch ze Słociny i od Malawy a ratusz śpi snem zimowym ;
  Miało być rondo i co ? jeszcze nikt nie zaprojektował to do oboty dzisiaj w słonku +28 do robotu bo sie ludzie pozabijają od razu szeroko rysować aby były odpowiednie prawoskręty a nie za chwile przetargi i kolejne rozbudowy :
  Raz a dobrze i bez korekt ; O !

 5. Codziennie wracam z pracy ta drogą coś czuje że po oddaniu tego blokowiska to użytku bardzo szybko zagoszczą tam kolejne światła…, w godzinach szczytu robi się tam konkretny zator szczególnie na ulicy Witolda podporządkowanej.

Comments are closed.