Reklama

Czytelniczka Rzeszów News poinformowała nas o wieczornym wypadku na Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Około godz. 22:30 do kolejnego wypadku po drugiej stronie tej samej ulicy.

[Not a valid template]

 

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 21:40. – Na czerwonym świetle stały trzy pojazdy: samochód dostawczy, autobus MPK  i samochód osobowy. Do skrzyżowania dojeżdżał TIR. Kierowca na śliskiej i mokrej drodze nie wyhamował. Uderzył w autobus, później w auto dostawcze, a jego kierowca w osobówkę – mówili nam świadkowie wypadku.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna i dwie karetki pogotowia ratunkowego.

– Pierwsza karetka nikogo nie zabrała. Z drugiej ratownicy medyczni zaopiekowali się mężczyzną, którzy trzymał się za bark. Młodemu mężczyźnie i kobiecie, którzy jechali autem osobowym, założono kołnierze ortopedyczne. Chyba nic poważnego im się nie stało. Pasażerowie autobusu MPK nie ucierpieli. Nie było ich dużo – powiedzieli świadkowie wypadku.

– Zablokowana jest cała jezdnia w stronę ul. Dąbrowskiego. Nie ma poszkodowanych – napisała do nas czytelniczka, która poinformowała nas o zdarzeniu. Około godz. 22:30 po drugiej stronie ulicy, gdzie miał miejsce wypadek, doszło do kolejnego. – Zderzyły się dwa auta osobowe – przekazują nam internauci.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Widać że Rzeszów to katolickie miasto. W Chinach byłoby setki rannych czy zabitych a obok w bloku rozszczelniony gaz zabiłby tysiace. A u nas ciezarowka, polciezarowka, osobowka, autobus… droga zablokowana na 5 godzin i jednemu kierowcy zalożyli kołnież ortopedyczny 🙂 Jezus czuwa nad swoimi owieczkami 🙂

Comments are closed.