Zdjęcie: Pan Łukasz / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

31-letni mężczyzna trafił do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło we wtorek po południu przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Zderzyły się tam trzy samochody. 

O zdarzeniu poinformował nas pan Dominik, Czytelnik Rzeszów News: „Doszło do jakiegoś wypadku przy ul. Warszawskiej – granica miasta w kierunku na Głogów Małopolski. Na miejscu policja i pogotowie. Spore utrudnienia w ruchu – zablokowany prawy pas. Są korki” – napisał nasz Czytelnik. 

Ewelina Wrona z podkarpackiej policji potwierdza, że do wypadku doszło ok. 16:30 na drodze krajowej nr 9.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letnia kierująca volkswagenem, jadąc w kierunku Głogowa Młp., najechała na tył audi, którym kierował 31-letni mężczyzna. Siła tego uderzenia spowodowała, że audi uderzyło w stojącego przed nim forda, którym kierowała 29-letnia kobieta – przekazuje Ewelina Wrona. 

W wyniku wypadku, kierowca audi (mieszkaniec powiatu rzeszowskiego) trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu. Zablokowany był pas w kierunku Głogowa Młp. Utrudnienia zakończyły się przed 19:30. 

Zdjęcie: Pan Łukasz / Czytelnik Rzeszów News

(jg)

redakcja@rzeszów-news.pl 

 

Reklama