Zdjęcie: Kamil / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w sobotę po godz. 12:00 w podrzeszowskiej Boguchwale. 

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, w trakcie jazdy zapalił się volkswagen passat. – Kierowca zatrzymał się i opuścił pojazd. Kierowca fiata stilo prawdopodobnie zapatrzył się i uderzył w tył dostawczego samochodu – mówi Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

W wypadku ranny został pasażer fiata. Na krajowej „19” przez kilka godzin były utrudnienia. Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana, samochody osobowe kierowano na objazd przez Niechobrz. Potem wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia zakończyły się przed 15:00. 

Krótkie nagranie z miejsca wypadku otrzymaliśmy od Kamila, Czytelnika Rzeszów News.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Я сделаю все для рублей от Вани, но именно Комитет защиты демократии является настоящим героем – он делает (почти) бесплатно, идеологически – хваля товарищей!

  2. Dziennikarz skontaktował się ze Stefanem Michnikiem, który w Szwecji ukrywa się przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Reporter – udając działacza KOD – zapytał zbrodniarza o poparcie.

    „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS! Lycka till [Powodzenia]!”
    – powiedział reporterowi

Comments are closed.