Wypadek w Jasionce. Zderzenie dwóch busów na skrzyżowaniu, kierowcy w szpitalu

14
Reklama
Dwie osoby ranne – to skutek zderzenia dwóch busów marki Mercedes i Peugeot, do którego doszło w czwartek rano w podrzeszowskiej Jasionce. 

 
 
 
Wypadek wydarzył się ok. godz. 8:40 w okolicy skrzyżowania z Tajęciną na wysokości firmy MTU. Z ustaleń policjantów wynika, że 33-letni mieszkaniec gminy Głogów Młp., który kierował mercedesem, jechał od Wysokiej Głogowskiej w kierunku lotniska w Jasionce.
 
– Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z busem peugeot, którym kierował 44-letni mieszkaniec gminy Trzebownisko. Mercedes wjechał do przydrożnego rowu – mówi Adam Szeląg, oficer prasowy rzeszowskiej policji.
 
W wypadku ranni zostali obaj kierowcy, z obrażeniami ciała przewieziono ich do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn wypadku. 
 
(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

14 KOMENTARZE

 1. Ludzie kur…..wa niech wójt gminy zmieni pierwszeństwo przejazdu , to jest chore tam i nie pier..że busiarze to najgorsi kierowcy bo każdemu może się przydarzyć pozdrawiam wiejskich szczekaczy !!!

 2. Niestety Internet ma to do siebie, że każdy może napisać co mu się podoba tak jak Ty. Najłatwiej anonimowo wydaje się wyroki, chęć do osądzania zawsze wyrażają przypadkowi ludzi, którzy nie mają pojęcia o rzeczywistości.

 3. Winę za spowodowanie kolizji (a może wypadku) ponosi tylko i wyłącznie kierowca mercedesa, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu. Na przebieg wydarzeń nie miała w żaden sposób wpływu, ani pogoda, ani ciężka sytuacja pracowników GLS.

 4. Pracowałem kiedyś dla gls…..gdybyś nie zapierd….to poprostu byś nie pracował. Normy są takie ze nieda się tego robić wolno….kurierzy nie mają kiedy zjeść i zastanawiał się ktoś gdzie taki kurier się załatwia? Pracuje od 7 do 17 czasem nawet do 19. Fajnie się ocenia, warto czasem zrozumieć. Fajnie się mówi….nikt Cię nie zmusza, jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na stratę pracy. Jest to dla nich być albo nie byc

 5. To jest raczej wina pracodawców a nie pracowników, znając życie mają wymogi z kosmosu i muszą zapierd**** żeby wyrobić normę.

 6. To cud ze do tej pory w Trzebownisku obyło się bez podobnych przypadków.
  Nawet centrum tej wioski cały weekend nie było odśnieżane, a co dopiero na drogach w innych wioskach mówić. Dopiero w pon rano odśnieżyli okolice gminy bo “sołtys ” miał przyjść do pracy.

 7. Winnym tej kolizji jest tylko i wyłącznie Gmina Trzebownisko. Zobaczcie na stan tej drogi …
  Lód, śnieg, błoto pośniegowe. Od początku opadów pługu / solarki na tej drodze nie było.

  Dopiero dzisiaj po wypadku na drodze pojawiła się piaskarka ….. dziwne?

 8. w szczegolnosci kurierzy zapitalaja na waskich osiedlowych uliczkach, gdzie bawia sie dzieci… ( i o tragedie blisko) – raz takiego z UPS upomnialem, ze moze wolniej wypadaloby… to prawie do bitki zacza skakac wraz ze swoim pomagierem…

 9. busiarze, kurierzy to najgorszy sort kierowców – nie obrażajcie się proszę bo takie są fakty. Jeździcie bardzo niebezpiecznie, brak u Was kultury jazdy, wymuszacie często gęsto, pchacie się, ryjecie….

Comments are closed.