Wypadek w Kąkolówce. Zderzenie audi z fordem. Ranne dwie nastolatki!

Dwie dziewczynki w wieku 11 i 14 lat zostały ranne w wyniku zderzenia audi z fordem w Kąkolówce niedaleko Rzeszowa.

 

Zdjęcia: Czytelnik Rzeszów News

Do wypadku doszło w piątek (4 sierpnia) na terenie gminy Błażowa, około godz. 12:20. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobowym audi jechała para Polaków (oboje w wieku 37 lat), na co dzień mieszkająca w Wielkiej Brytanii.

– Audi kierował mężczyzna. Jadąc od Brzozowa w kierunku Rzeszowa, w Kąkolówce, na wysokości kościoła, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas, gdzie czołowo zderzył się z osobowym fordem – mówi podkom. Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji. 

Fordem kierowała 43-letnia mieszkanka Rzeszowa. Wiozła dwie córki w wieku 11 i 14 lat. To one zostały ranne. Na miejsce wypadku ściągnięto śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym 14-latkę przetransportowano do szpitala. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– 14-latka doznała urazu kręgosłupa, 11-letnią dziewczynkę z urazem klatki piersiowej karetką przewieziono do szpitala – relacjonuje Drzał. 

W miejscu, gdzie doszło do wypadku, są utrudnienia. Droga jest zablokowana. Policjanci przewidują, że tak będzie do godz. 15:00, potem zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, który może potrwać do 16:00.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama