Zdjęcie: Szymon / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

23-letni mężczyzna trafił do szpitala po zderzeniu dwóch BMW, do którego doszło w środę rano w podrzeszowskim Krasnem.

Policja o zdarzeniu została powiadomiona ok. godz. 8:30. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 23-letni kierowca BMW (mieszkaniec powiatu łańcuckiego) jechał w kierunku Rzeszowa.

– Chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, gwałtowanie hamował, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z drugim BMW, jadącym w kierunku Łańcuta i kierowanym przez 25-letniego mieszkańca Rzeszowa – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

W zdarzeniu ranny został 23-latek, którego przewieziono do szpitala. Na szczęście kierowcy BMW nie poważnego się nie stało, a całe zdarzenie ostatecznie zakwalifikowano jako kolizję. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Przez ponad dwie godziny były utrudnienia w ruchu, zablokowany był jeden pas w kierunku Łańcuta. Utrudnienia zakończyły się kilka minut po godz. 11:00. 

Poniżej nagranie z miejsca wypadku, które otrzymaliśmy od Szymona, Czytelnika Rzeszów News.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

  1. Hihi, 80% bawarek na polskich pochodzi z niemieckich szrotów. Licznik 400 tys albo i więcej plus łyse opony, więc nie – nie stać mnie by ryzykować zakup czegoś takiego 🙂

  2. Mam pytanie, czy mogę jechać lewym pasem zgodnie z obowiązującym ograniczeniem prędkości?wyprzedzam kolumnę ciężarówek, autobusów itp jadących prawym pasem , a jakiś półgłówek mi mruga bo jadę wg niego za wolno.

  3. Jeszcze inteligent wybrał najlepsze rozwiązanie odbić na czołowkę.Po takim numerze powinni odbierać prawko na wieki bo to widać,ze kierowcy z tego nie bedzie tylko szkoda normalnych,myslacych uzytkownikow drog.

Comments are closed.