Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

26-letni mężczyzna trafił do szpitala po wypadku w podrzeszowskim Krasnem, gdzie we wtorek rano doszło do zderzenia czterech aut.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, do wypadku doszło tuż przed 7:00 na drodze krajowej nr 94 przy zjeździe na Malawę. W zderzeniu ranna została jedna osoba. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierowca volkswagena passata wyjeżdżał od strony Malawy na DK nr 94.

– Najprawdopodobniej nie ustąpił on pierwszeństwa audi. Kierowca audi próbował uniknąć zderzenia, skręcił w lewo i uderzył jeszcze w inne audi. W zdarzeniu uczestniczyło też BMW, którego kierowca jechał za audi. Próbując uniknąć najechania na pojazdy, uderzył w krawężnik i znak drogowy – mówi Bartosz Wilk z KWP w Rzeszowie.

W wypadku ranny został 26-letni kierowca BMW. Przez kilka godzin na DK nr 94 były utrudnienia w ruchu, zakończyły się tuż przed 10:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

  1. BRAŁEM UDZIAŁ W TYM WYPADKU POTRZEBUJE BLACHY REJESTRACYJNE PASSATA CHODZI O UBEZPIECZENIE JEŚLI KTOŚ COŚ WIE PROSZĘ O KONTAKT KRYSTIAN CISEK

  2. Gdzie są wszyscy magicy – te przejścia powinne być natychmiast zlikwidowane a wybudowane kładki nad drogą tą i podobnymi – wprowadzającymi potoki samochodów do miasta – np.kompozytowe i skończą sie problemy ; O !
    A lewoskręty też do likwidacji : tylko w prawo i nawrotka tak jak jest w wielu krajach ; O !

  3. Jest tam ograniczenie prędkości, ale nikt na to nie zwraca uwagi. Przejście na pasach przez „4” jest bardzo ryzykowne. Byłem świadkiem sytuacji, jak jakiś rajdowiec próbował omijać auto stojące przed przejściem z prawej strony zatoczką autobusową. Jeszcze był wielce oburzony, że na przejściu był pieszy a zatoczka zbyt wcześnie się skończyła :>

  4. Nie rozumiem skąd nienawiść do ludzi dojeżdżających do pracy z Łańcuta, Przeworska, Jarosławia lub z innych mniejszych miejscowości gdzie ciężko o pracę. Pewnie mieszkacie w samym Rzeszowie albo macie kilka km do pracy a poczujcie się przez chwilę tak jak Ci co dojeżdżają codziennie do pracy tracąc na to około 1h w jedną stroną i 1 h w drugą stronę + 8 godzin pracy a niekiedy dłużej. Pewnie wszyscy by chcieli żeby dojeżdżający do pracy z daleka wsiadali w komunikacje autobusową lub kolejową a dlaczego sami nie wsiądziecie w mpk podmiejski ?.
    Zastanówcie się przez chwilę i postawcie w sytuacji innych, i nie mówcie masz pecha bo nie mieszkasz w Rz lub pod Rz.

Comments are closed.