Zdjęcie: Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia trzech samochodów na ulicy Rzecha w Rzeszowie. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek, 20 grudnia, tuż przed godz. 12:00 około 100 m przed rondem Kuronia. Policjanci ustalili, że 58-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował hondą, najechał na tył volkswagena passata, którym kierowała 43-letnia mieszkanka gminy Trzebownisko. 

– Siła uderzenia była na tyle duża, że kierująca hondą najechała jeszcze na tył toyoty, którą także kierował mieszkaniec gminy Trzebownisko – 43-letni mężczyzna – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna – kierująca volkswagenem. Z obrażeniami ciała przewieziono ją do szpitala. Policjanci nie zdążyli sprawdzić stanu trzeźwości kobiety, ponieważ wymagała szybkiej pomocy medycznej. Pozostali dwaj kierowcy byli trzeźwi. 

Uwaga, są utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas w kierunku ronda Kuronia. Policjanci przewidują, że utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: