Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wieczornego wypadku na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Jazową w Rzeszowie. Doszło do zderzenia mazdy z daewoo matizem.

[Not a valid template]

 

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. „Na miejscu dwa radiowozy, jezdnia w kierunku Tyczyna jest zamknięta” – napisał pan Piotr. Inny Czytelnik, pan Michał, przesłał nam nagranie z miejsca wypadku.  Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło ok. godz. 20:00.

– 30-letni kierujący mazdą jechał ulicą Jazową. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej daewoo matizem, która podróżowała z dwójką dzieci w wieku 10 i 16 lat. Kobieta jechała al. Sikorskiego. W wyniku zderzenia obu pojazdów, do szpitala przewieziono dwójkę z dzieci z matiza. Kobiecie nic się nie stało. Kierujący byli trzeźwi – mówią policjanci, którzy zajmują się wyjaśnianiem dokładnych okoliczności wypadku.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na drodze w miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu. Jeden pas w kierunku centrum Rzeszowa jest zablokowany. Ruch odbywa się drugim pasem. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają utrudnienia.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama