Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Z poważanymi obrażeniami ciała do szpitala trafił 34-letni mężczyzna, który w niedzielę rano na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie został potrącony przez 77-letniego kierowcę toyoty. 

Do wypadku doszło ok. godz. 6:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 77-letni mieszkaniec łańcuckiego, który kierował toyotą, jechał prawym pasem w kierunku ul. Rzecha.

– Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił pieszego. 34-letni mężczyzna przechodził z lewej strony na prawą. Nieprzytomny mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala – poinformował Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Policjanci zatrzymali 77-latkowi prawo jazdy, mężczyzna był trzeźwy. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. No ostatnio scenicem pokazał klasę rzeszowski mistrz na s19.. nie jeździ tablica chłopcze tylko kierowca. To ze u siebie czujesz sie pewnie to normalne.. wyjechałbys choćby na skrzyżowanie przy placu Concorde czy innym większym i pewnie bys zgłupiał.

Comments are closed.