Zdjęcie: Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia czterech samochodów na alei Sikorskiego w Rzeszowie. Są niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek (1 sierpnia), ok. godz. 7:40, na przeciwko hotelu Villa Riviera. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-latek z powiatu rzeszowskiego, który kierował jeepem, jadąc w kierunku Tyczyna, uderzył w tył subaru. Tym drugim autem kierowała 34-latka z powiatu rzeszowskiego, która chciała skręcić w lewo na teren posesji. 

Siła uderzenia była na tyle duża, że subaru wyrzuciło na przeciwny pas, gdzie zderzyło się z volkswagenem, którym kierowała 33-letnia mieszkanka Rzeszowa. Po uderzeniu, VW został zepchnięty jeszcze na prawy pas ruchu w kierunku al. Rejtana, gdzie zderzył się z oplem vectrą. Oplem kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W wypadku ranna została kierująca VW. – Kobieta została przewieziona do szpitala – poinformował podinsp. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okazało się, że 34-latka, kierująca subaru, była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonowa w Rzeszowie, by ustalić jej miejsce pobytu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na al. Sikorskiego zablokowane są lewe pasy ruchu w obu kierunkach. Ruch odbywa się pozostałymi pasami jezdni. Policjanci przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 13:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama