Zdjęcie: Rafał / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w piątek na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Zderzyło się tam pięć aut. 

 

Wypadek wydarzył się ok. godz. 10:30 na wysokości Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pięć samochodów, które brały udział w wypadku, jechało w kierunku centrum miasta. 

– 41-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, który kierował renault, nie zachował bezpiecznej odległości od samochodu poprzedzającego i najechał na tył opla corsa, którym kierował 20-letni mieszkaniec Łańcuta – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Siłą uderzenia corsa najechała na tył hondy, którą kierował 49-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Honda z kolei uderzyła w citroena (za jej kierownicą siedział 27-latek z powiatu przeworskiego), a citroen jeszcze w forda transita. W wypadku ranny został 20-letni kierowca opla. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. 

Przez półtorej godziny na ulicy Lwowskiej ruch w kierunku centrum miasta był całkowicie zablokowany. Policjanci kierowali samochody na przeciwny pas i na ulicę Leszka Czarnego. Po 12:00 odblokowali jeden pas w kierunku centrum. Utrudnienia zakończyły się po 13:30. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

35 KOMENTARZE

  • Wypadek to nie byle co, tak samo jak stłuczki czy potrącenia na przejściach. Jak komukolwiek z Twoich znajomych czy bliskich jakiś RLA zrobi krzywdę (co mam nadzieję się jednak nie wydarzy) bo debil to inaczej na to spojrzysz.

 1. Drodzy mieszkańcy powiatu Łańcuckiego, sami powodujecie, że rejestracja RLA urasta to rangi stanu umysłu. I jeszcze się dziwicie, że mieszkańcom Rzeszowa nie podoba się co wyprawiacie.

 2. Drodzy Państwo najgorsi na rzeszowskich drogach sa RBR RSR RRS RNI wiem co mówię codzień nie po Rzeszowie robię koło 150 km. Najgorsi są przed przejściemi. Szerokości

 3. Znowu RLA!!! Musicie codziennie taki syf robić? Generujecie więcej zdarzeń drogowych niż cała reszta razem wzięta. Nalepki na szybe trzeba im zrobić, będą pozwalały na wjazd do Rzeszowa, oczywiście psycholog wydawał by je, byłaby tam treść: Nie zapominam zabrać do auta mózgu.

  • Sama jesteś „wiesniara” wypowiadając sie o kimś w taki sposób. Kawałek blachy o innych nr nie sprawia ze ktos jeździ gorzej czy lepiej. Wszystko to kwestia obycia i lata doświadczenia za kołkiem. A nie jakies wyzywanie sie jak dzieciaki od takich.

  • Nikt się nie pastwi i nikt nie jest gorszy. Po prostu nie potraficie się dostosować do społeczeństwa. A kierowcami jesteście gorszymi i stoją za tym statystki wypadków w Rzeszowie. Nie róbcie z siebie poszkodowanych tylko nauczcie się jeździć.

 4. 4x RLA i RPZ takie stężenie ludzi ze wsi nie potrafiących dostosować się do społeczeństwa musiało się źle skończyć.
  Ludzie czy wy nie macie rozumu czy o co chodzi?

  • Blachy maja znaczenie bo jak ktos nie jest z miasta to nie zna go tak dobrze jak okoliczni. Kropka.
   Zaproponuj co zrobic z tym fantem konkretnego. Bo gledzic do kazdy potrafi.
   Pisanie ze RLA czy co tam jeszcze problemy nie rozwiaze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ