Policjanci pracują na miejscu wypadku na ul. Łukasiewicza w Rzeszowie. Wieczorem doszło tam do zderzenia trzech samochodów.

[Not a valid template]

 

Wypadek miał miejsce ok. godz. 19:20. O zdarzeniu poinformowali nas internauci. Jak przekazują policjanci z rzeszowskiej komendy, kierowca renault jechał od ul. Robotniczej. Na skrzyżowaniu z ul. Mieczykową uderzył w tył osobowej hondy, której kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem, aby skręcić w lewo.

Po uderzeniu, hondę wyrzuciło na drugi pas ruchu, gdzie uderzyła w nią druga honda, której kierowca jechał z przeciwnej strony. – W wypadku ranne zostały trzy osoby. Doznały niegroźnych obrażeń. Zostały opatrzone. Kierowcy byli trzeźwi – mówią funkcjonariusze.

Policja informuje, że ul. Łukasiewicza jest całkowicie zablokowana. To ulica, która z al. Sikorskiego, po skręcie w ul. Łukasiewicza prowadzi do rzeszowskiego osiedla Zalesie. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

– Nie ma większego ruchu. Obywa się on bez problemu. Czynności na miejscu mogą potrwać nawet do 2:00 w nocy – mówią policjanci.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama