Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego i Morgowej w Rzeszowie. 

„Wypadek w kierunku ronda Pobitno. Zderzyły się 3 auta, zwężenie do jednego pasa (lewego), od ronda Pobitno nie ma wjazdu na ul. Konfederatów Barskich, jest zablokowana” – napisał Michał, Czytelnik Rzeszów News. „Straszny korek do ronda Pobitno z S19 w Rzeszowie. Korek ma już prawie 3 km” – dodaje inny Czytelnik, Paweł. 

Do wypadku doszło o godz. 14:40. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni kierowca opla jechał ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w stronę ulicy Lwowskiej.

– Na skrzyżowanie wjechał on na czerwonym świetle i zderzył się z mercedesem, jadącym z ulicy Morgowej na wprost ul. Konfederatów Barskich. Mercedesem kierował 67-letni mężczyzna – przekazuje nam nadkom. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W zdarzeniu uczestniczył jeszcze trzeci samochód – mitsubishi, którym kierowała 36-letnia kobieta. – Mitsubishi zostało uszkodzone elementami rozbitych samochodów – dodaje nadkom. Tabasz-Rygiel. Do szpitala przewieziono 78-letnią pasażerkę opla. 

Utrudnienia w ruchu zakończyły się przed godz. 17:00.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama