Zdjęcie: Jerzy Zygadło / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

37-letnia kobieta trafiła do szpitala w wyniku zderzenia dwóch renault, do którego doszło w sobotę rano na al. Kopisto w Rzeszowie. 

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 9:00 na wysokości siedziby TVP Rzeszów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała renault, jechała al. Kopisto w kierunku Mostu Zamkowego. 

– Renault uderzyło w tył również renault, którym kierowała 37-letnia mieszkanka Rzeszowa. W wyniku zderzenia, do szpitala przewieziono 37-latkę. Trwają dokładne ustalenia przyczyn wypadku – poinformowała Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

(ram)

Zdjęcie: Jerzy Zygadło / Czytelnik Rzeszów News

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

  1. No i znowu mamy dzwon – jedna specjalistka od stolnicy dupneła w drugą specjalistke od patelni
    A kto Je uczył na temat zachowania odpowiedniej odleglości od pojazdu no zapomniała sobie – no fakt opanowala dopiero trzymanie kierownicy i nic więcej a zapomniała o odległości i o tym że są przejścia a pieszym jeszcze skrzydła nie wyrosły i nie fruwają

    Mandat i to spory i skierowanie na dodatkowe lekcje jazdy
    w zimie ; O !

  2. Jechałem, widziałem. Laska w Modusie zatrzymała się przed przejściem a ta w Clio siedziała na zderzaku i ups… Może jeszcze komóreczką sie bawiła…

Comments are closed.