Wypadek w Rzeszowie. Zderzenie toyoty z peugeotem. Dwie osoby ranne [VIDEO]

7
Reklama

Kierowca toyoty prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W piątek wieczorem na ul. Lwowskiej w Rzeszowie doprowadził do wypadku.

 

Do wypadku doszło ok. godz. 17:00 na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej z Olbrachta i Cienistą. “Korek już od skarbca NBP do ronda Pobitno i w kierunku Łańcuta. Można przejechać tylko jednym pasem” – napisał Kamil, Czytelnik Rzeszów News. 

Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, mówi, że na ulicy Lwowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe.

– 74-letni kierujący toyotą jechał prawym pasem od Łańcuta w kierunku Rzeszowa. Najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z peugeotem, którym kierowała 38-letnia kobieta – przekazuje nam Ewelina Wrona.

W wypadku ranne zostały dwie osoby: kierowca i pasażer toyoty. Ruch w obu kierunkach przez ponad dwie godziny odbywał się tylko prawymi pasami. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku policyjnego postępowania, 

Poniżej nagrania z miejsca zdarzenia. Otrzymaliśmy je od Łukasza Woźniaka, Czytelnika Rzeszów News.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

7 KOMENTARZE

  1. Ciekawe ciekawe ale sądze jednak że kobit i dziadków za kółkiem jest znacznie więcej, niż tych wspomnianych przez Ciebie młodych gniewnych.

  2. Gdyby jechał 20, to nie byłoby takiego dzwona. Dziadek musiał dziarsko popier…ć. A kobitka “skutecznie” wyegzekwowała pierwszeństwo.

  3. Najgorsze to są stare baby i stare dziady które mają reakcje szachisty i zastanawiają się 500 metrów przed zakrętem jadąc 20km czy mają już zacząć kierownica skręcać. Młodzi jeżdżą dynamicznie a że niektórzy to debile i nie mają pokory to już inna kwestia.

  4. 74 lata to nie taki dziadek. Powinien być raczej doświadczony kierowca, na czerwonym nie przejeżdżać skrzyżowania, a swoją drogą najgorsi są “gówniarze”

Comments are closed.