Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

67-letni mężczyzna trafił do szpitala w wyniku zderzenia trzech aut w Stobiernej k. Rzeszowa.

Do wypadku doszło w poniedziałek, ok. godz. 13:00, na wysokości stacji paliw BP. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 67-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował osobowym fiatem, jechał od strony Jasionki w kierunku Sokołowa Małopolskiego.

– Skręcając w lewo na prywatną posesję, zderzył się z volkswagenem, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. W tym czasie kierowca VW wyprzedzał w rejonie skrzyżowania – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że fiat wylądował w pobliskim rowie, a rozpędzony volkswagen najechał jeszcze na tył chevroleta, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Chevrolet wtedy czekał na możliwość włączenia się do ruchu. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– W zderzeniu trzech pojazdów ucierpiała jedna osoba – kierowca fiata, którego przewieziono do szpitala – dodaje Magdalena Żuk. Kierowcy VW i chevroleta byli trzeźwi, stanu trzeźwości kierowcy fiata nie udało się sprawdzić z powodu odniesionych obrażeń.

Na miejscu wypadku pracują policjanci. Droga wojewódzka nr 878 jest całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 17:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama