Zdjęcie: Policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch pojazdów w podrzeszowskiej Świlczy. Do szpitala przewieziono 5 osób.

Do wypadku doszło w sobotę po godz. 12:00. Jak informuje Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, na drodze ekspresowej S19 niedaleko salonu BMW na pasie w kierunku Krakowa zderzyły się dwa pojazdy osobowe: ford i nissan. 

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w wypadku rannych zostało sześć osób. Świadkowie przekazywali nam, że wśród poszkodowanych jest trójka dzieci w wieku 1,5 roku, 9 i 11 lat. 

Anna Klee twierdzi, że do szpitala na badania przewieziono pięć osób: dwóch kierowców i trzech pasażerów z nissana. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem, skręcając na rondzie w prawo w S19, nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z nissanem. Kierowca nissana i dwójka starszych dzieci, jak się okazało, nie doznało obrażeń. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Przed około trzy godziny były utrudnienia na S19, ruch odbywał się lewym skrajnym pasem. Utrudnienia zakończyły się tuż przed 15:00. Na miejscu wypadku pracowali policjanci i strażacy z OSP Świlcza. Przyczyny zderzenia forda i nissana nie są znane. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama