Wypadek w Trzebownisku. Zderzenie hondy z audi, trzy osoby ranne [FOTO]

Trzy osoby trafiły do szpitala na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych w niedzielę pomiędzy Trzebowniskiem a Łąką niedaleko Rzeszowa.

 

Informacje o wypadku przed godz. 18:00 na tzw. krzywym wale otrzymaliśmy od Czytelników Rzeszów News. 

– W okolicach drogi ekspresowej S19 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zaraz po zdarzeniu do szpitala przewieziono dwie osoby, chwilę później jeszcze jedną. Trzy osoby są poszkodowane – mówił Grzegorz Wójcicki, rzecznik rzeszowskiej straży pożarnej.

Policja początkowa informowała o dwóch osobach rannych. – Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 42-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, która kierowała hondą, jechała drogową powiatową w kierunku Łąki.

– Na łuku drogi zjechała na przeciwny pas, gdzie zderzyła się z audi, którym kierował 34-letni mężczyzna, także mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Do szpitala przewieziono kierującą hondą i 34-letnią pasażerkę audi – przekazywał nam nadkom. Adam Szeląg.

Niedługo później policjanci potwierdzili informację o trzeciej osobie poszkodowanej: kierowcy audi, który także trafił do szpitala. Kierujący autami byli trzeźwi. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama