Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

7-letni chłopiec, 9-letnia dziewczynka oraz 40-letnia kobieta zostali ranni w wypadku, do którego doszło w czwartek po południu w Trzebownisku koło Rzeszowa. 

Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, mówi, że do wypadku doszło ok. godz. 15:45 na wysokości skrętu w lewo w kierunku Zaczernia. W wypadku uczestniczyły trzy samochody: renault master, audi i BMW.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 40-letnia kobieta, która kierowała audi, jechała drogą powiatową od Łąki w kierunku Zaczernia. Na skrzyżowaniu z DK nr 19 w Trzebownisku nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy BMW, który jechał w kierunku Rzeszowa.

– W wyniku zderzenia obu samochodów, BMW uderzyło w renault, który stał na skrzyżowaniu. W wypadku ranne zostały trzy osoby: kierująca audi oraz dwójka dzieci podróżująca samochodem: 7-letni chłopiec i 9-letnia dziewczynka – mówi Adam Szeląg. 

Cała trójka została przewieziona do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Bez szwanku z wypadku wyszli 25-letni kierowca BMW (mieszkaniec podrzeszowskiej gminy Kamień) oraz 34-latek z Rzeszowa, który kierował renault. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. 

Po wypadku zablokowana była droga powiatowa Zaczernie – Trzebownisko, policjanci kierowali ruch na objazdy. Po godz. 19:30 Adam Szeląg przekazał nam, że utrudnienia się zakończyły. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. „Do wypadku doszło na wysokości skrętu w LEWO w kierunku Zaczernia?”
    Nie kojarzę tego skrzyżowania… jest jedno w Trzebownisku, ale tam do Zaczernia skręca się w prawo… 😉

    Kto pisze te teksty omg.. ehh

Comments are closed.