Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Trzy pojazdy, w tym policyjny radiowóz, brały udział w poniedziałkowym wypadku na ulicy Lipińskiego w Sanoku. Do szpitala przewieziono dwóch młodych funkcjonariuszy.

Do wypadku doszło ok. godz. 6:30 na drodze krajowej nr 84. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni kierowca fiata uno zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Za fiatem jechał policyjny fiat ducato.  

– 44-letni kierowca peugeota najechał na tył policyjnego radiowozu. Uderzenie było na tyle silne, że radiowóz uderzył w fiata uno. Ranni zostali dwaj policjanci w wieku 32 (kierowca) i 25 lat). Jeden z nich ma 4-letni staż, drugi pracuje w policji od ponad roku. Funkcjonariusze przechodzą badania w szpitalu. Wstępnie wiemy, że nie odnieśli poważnych obrażeń – mówi Anna Oleniacz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. 

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Przez ponad trzy godziny były utrudnienia na DK 84. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. W zdarzeniu trzech kierowców i co najmniej jeden pasażer ale w szpitalu tylko dwaj policjanci… To kogo oni do służ zatrudniają – wymoczki? Czemu inni kierowcy nie znaleźli się w szpitalu. Brałem udział w wypadku i wiem że leczyli się po nim tylko ci, co im się to opłacało – nikomu nic nie było, ale niektórzy dwa czy trzy tygodnie się kurowali…

Comments are closed.