Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków w poniedziałek na drodze krajowej nr 9. W Wyżnem w powiecie strzyżowskim w zderzeniu audi z fiatem ranne zostały trzy osoby. W Hadykówce w zderzeniu forda z ciężarówką zginęła pasażerka osobówki, a dwie osoby trafiły do szpitala.

[Not a valid template]

 

Do pierwszego wypadku doszło po godzinie 19. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 24-letni kierujący samochodem Audi A4 na łuku drogi najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierującym samochodem Fiat Palio Weekend. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby. Krajowa „dziewiątka” relacji Rzeszów – Barwinek przez dwie godziny była zablokowana. Po godz. 21 ruch został przywrócony.

Do drugiego wypadku doszło około godz. 20 w Hadykówce. Jak ustalili policjanci,  kierujący fordem mondeo 39-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, jadąc w kierunku Tarnobrzega stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu.Tam uderzył w jadący od strony Tarnobrzega ciągnik siodłowy marki Daf  z naczepą. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła 38-letnia pasażerka forda. Kierowca osobówki i podróżujące fordem roczne dziecko trafili do szpitala.

Kierujący dafem 56-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego i jego pasażer 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nie odnieśli żadnych obrażeń. Badanie potwierdziło, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Przez kilka godzin ruch na tym odcinku był całkowicie zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.