Szukacie planów na piątkowy wieczór? Wybierze się na koncert Dominiki Kobiałki, która zaśpiewa w rzeszowskim pubie „Kultura”.

Dominika Kobiałka z zespołem zaprezentują zarówno własne utwory, jak też autorskie aranżacje utworów innych artystów. Repertuar dobrany starannie i nieprzypadkowo, całość utrzymana w klimacie rock/funky/fusion.

Dominika była uczestniczką czwartej edycji programu „The Voice od Poland”. Była w drużynie Marka Piekarczyka. Dotarła do ćwierćfinału programu.

Dominika Kobiałka pierwsze kroki na scenie stawiała z rockowym zespołem Brown, z którym rozstała się po dwóch latach (1999-2001). Następnie przez kilka lat współpracowała z kilkoma innymi zespołami (Party Music, The LiRRa, Triglav), z którymi wykonywała covery.

Dominika śpiewa w wielu językach i odnajduje się w wielu muzycznych gatunkach, swobodnie bawiąc się zmienianiem barw głosu. W 2010 r. wróciła do twórczości autorskiej. Wstępem była współpraca ze składem Funky S’Cool (rap/funky).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W 2011 r. Dominika dołączyła do zespołu Tension Zero (progresywny rock), gdzie poza wokalem zajmuje się też pisaniem tekstów. Zespół pracuje obecnie nad nowym materiałem. Od 2013 r. rozpoczęła się jej współpraca z zespołem Kuki Pau (ska).

W piątkowy wieczór Dominika Kobiałka wystąpi w pubie „Kultura” w Rzeszowie przy ul. Szopena. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Dominika wystąpi u boku Dariusza Majewskiego (gitara), Kamila Nieznańskiego (bas) i Łukasza Lompera (perkusja).

Wstęp bezpłatny.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama