Zdjęcie: Pixabay

Podczas tych warsztatów padnie wiele ważnych pytań. Będzie je zadawać i opowie o swoich doświadczeniach certyfikowana edukatorka pozytywnej dyscypliny. 

Czy lubisz siebie w swej roli? Czy pamiętasz, że oprócz tego, że jesteś mamą, jesteś też kobietą, żoną, koleżanką, partnerką? Czy masz czas tylko dla siebie? Czy patrzysz na siebie z łagodnością, czy wręcz przeciwnie – uległaś presji kolejnych wymagań, złudnych wzorów, którymi raczą cię media? Czy wiesz, jak zadbać o twój wewnętrzny dobrostan?

Uczestniczki warsztatów będą ćwiczyć łagodność wobec siebie, żeby poczuć, że jako mamy są wystarczająco dobre. – Nie muszą się z nikim ścigać, nikomu niczego udowadniać, tylko wierzyć w siebie. I lubić siebie. Tak po prostu – przekonują organizatorzy.

Warsztaty poprowadzi Iwona Bukała-Siedlecka, pedagog i socjoterapeutka, prywatnie mama dwóch córek. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Pokazuje jak lepiej rozumieć motywy postępowania dzieci, jak interpretować ich zachowanie i jak za pomocą wybranych metod wychowawczych rozwiązywać codzienne problemy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Jej motto to „wychowuję najlepiej, jak potrafię w danym momencie”. 

Warsztaty organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie. Odbędą się w piątek, 3 czerwca, w filii przy ul. Budziwojskiej 194. Rozpoczną się o godz. 18:00, potrwają trzy godziny. Wstęp jest wolny, ale obowiązują zapisy telefoniczne lub mailowe: 17 866 94 67, filia-5@wimbp.rzeszow.pl.

oprac. (la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama