Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Do wtorku 13 listopada trwają zgłoszenia do udziału w I Rzeszowskim Turnieju  Biznesowym. Weźmie w nim udział 8 trzyosobowych zespołów. Uczestnicy będą zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem.

I Rzeszowski Turniej Biznesowy organizują wspólnie WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz firma Revas. Turniej odbędzie się w czwartek 15 listopada w kampusie WSPiA. Od godziny 10:00 do 15:00 uczestnicy konkursu będą zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem „Agencją interaktywną”.

– Ich zadaniem będzie konkurowanie z innymi uczestnikami oraz podejmowanie szeregu decyzji podobnych do tych, które muszą podejmować właściciele firm działających w realnym świecie – wyjaśnia Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA. 

Uczestnicy konkursu będą przypisywać funkcje poszczególnym członkom zespołu, tworzyć misję oraz ustalać strategię działania. Ponadto, gracze będą decydować o jakości usług, produktów, cenie, marketingu oraz finansach swojej firmy. Po każdej rundzie decyzyjnej uczestnicy konkursu otrzymają wyniki swoich decyzji w zestawieniu z wynikami firm konkurencyjnych.

– Oceny wystawiane będą na podstawie karty wyników, która składa się z wyniku ekonomicznego, rozwoju firmy, zadowolenia pracowników, zadowolenia klientów oraz poziomu zadłużenia – tłumaczy Przemysław Pawlak.

Rzeszowski Turniej Biznesowy odbywać się będzie z wykorzystaniem symulacji biznesowej firmy Revas: „Agencja Interaktywna”. Uczestnicy konkursu w praktyczny sposób zobaczą, jaki wpływ ich decyzje mają na wyniki ich firm. Rozgrywka rozwija m.in. umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania problemów i stosowania technologii informatycznych.

W turnieju uczestniczyć może 8 trzyosobowych zespołach. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest łączne spełnienie następujących określonych warunków. Należy zapoznać się z regulaminem konkursu, zarejestrować się na wydarzenie klikając w przycisk “Rejestruj” oraz zgłosić 3-osobowy zespół za pomocą formularza – TUTAJ.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 13 listopada do godz. 24:00. W konkursie może wziąć udział maksymalnie 24 uczestników (8 zespołów). Udział w turnieju jest bezpłatny. Stanowi on element Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Rzeszowie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: