Reklama

Co kryje liczba 27? Jeśli nie wiecie, to warto w sobotni wieczór pojawić się w rzeszowskim pubie Kultura, gdzie Paulina „Lina” Pasławska  odkryje znaczenie tej liczby.

Paulina „Lina” Pasławska w życiu kieruje się jedną zasadą: „Nie mam marzeń – mam cele, które realizuje krok po kroku. Ciągle się uczę i staram nie popełniać tych samych błędów. Nie ma rzeczy niewykonalnych – są tylko ludzie z ograniczoną wyobraźnią.”

Jej wyobraźnia zaprowadziła ją tak daleko, że już w sobotę (27 sierpnia) będzie można w pubie Kultura (ul. Szopena 59) od godz. 20:00 podziwiać jej wystawę  „27”.

Nazwa  jest znacząca, bo „27 to nie tylko tytuł i data otwarcia wystawy. To również: 27 wybranych zdjęć, z 27 lat życia autorki, przedstawiających 27 modelek, opowiadających 27 różnych historii…”

Autorką „27” jest polska fotograficzka i artystka sztuk wizualnych znana również pod pseudonimem „Missnevermind”. Obdarzona nie tylko talentem, ale też ogromną ambicją, ponieważ studiuje marketing w społeczeństwie informacyjnym, prawo oraz jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Fotografią profesjonalnie zajmuje się od 5 lat. Jej ulubionymi “obiektami” są ludzie, których sylwetki utrwala na zdjęciach.

Swoją pasją i umiejętnościami dzieliła się również podczas wydarzenia „Pstrykaliada” w 2010r, które odbyło się w Krakowie. „Lina” wtedy prowadziła też zajęcia z podstaw prawa autorskiego.

Ponadto, współpracowała z firmami z Polski i zagranicy, a także  jest związana ze światem modelingu, ponieważ wykonuje zdjęcia testowe modelek i modeli .

Po zakończeniu wystawy  będzie  istniała możliwość zakupienia wydruków zdjęć. W tym celu należy skontaktować się z autorką poprzez jej stronę linapaslawska.com, aby dokonać rezerwacji.

Wystawa przygotowana została w dwóch językach: polskim i angielskim. Wstęp wolny.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: