Źródło: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowska policja prosi o pomoc w odnalezieniu 17-letniego Artura Szosteckiego, mieszkańca Trzebosi. Chłopak zaginął w czwartek, 20 października. 

– 17-latek wyszedł z domu do szkoły w Rzeszowie, był na dwóch pierwszych lekcjach. Tam był widziany po raz ostatni. Nie wrócił do domu, rodzina nie ma kontaktu z nastolatkiem – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

O zaginięciu Artura Szosteckiego została powiadomiona policja. Ta w piątek, 21 października, zwróciła się z apelem o pomoc w odnalezieniu 17-latka. Chłopaka poszukują funkcjonariusze wydziału kryminalnego KMP w Rzeszowie. 

Artur Szostecki w dniu zaginięcia miał na sobie czarną kurtkę firmy 4F,  grantową bluzę z kapturem, szare spodnie, czarne buty sportowe firmy Nike. 17-latek ma 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie (szatyn), oczy niebieskie, nos prosty. 

Każdy, kto chce pomóc w odnalezieniu Artura Szosteckiego, może się kontaktować z KMP w Rzeszowie (ulica Jagiellońska 13) osobiście lub telefonicznie pod numerami: 47 821 33 10, 47 821 33 11 lub telefon alarmowy – 112.   

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama