Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują 59-letniego Janusza Szeli. Mieszkaniec Rzeszowa zaginął 30 czerwca br. 

Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, Janusz Szela zaginął w niedzielę. Ok. godz. 9:00 wyszedł z domu na mszę do kościoła Parafii Św. Rocha przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Mężczyzna od tamtej pory już nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. 

– Mieszkaniec Rzeszowa był widziany na mszy. O jego zaginięciu zostaliśmy powiadomieni w zeszły piątek – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie. Janusza Szeli poszukują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście.

Mężczyzna ma 164 cm wzrostu, waży 65 kg, ma szczupłą budowę ciała, twarz okrągłą, włosy ciemny blond, krótko ścięte po bokach, oczy szaro-niebieskie, uszy średnie przylegające, nos średni prosty. Mężczyzna w dniu zaginięcia był ubrany w ciemnogranatowe spodnie, niebieską koszulę z krótkim rękawem i ciemne buty. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby, które widziały Janusza Szelę, znają miejsce jego pobytu lub mają informacje, które mogą w tym pomóc, proszoną są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I przy al. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie 17 858 3837, z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym KMP, tel. 17 858 3310 lub 112. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama