Zdjęcie: materiały prasowe

Na przełomie września i października zostanie otwarte Centrum Sportu i Rozrywki Wzorcownia Ruchu w Świlczy koło Rzeszowa. 

Inwestorem Wzorcowni Ruchu jest Marek Piskur, który ma sieć biur ubezpieczeń PZU oraz firmę transportową JLM. Piskur jest pasjonatem sportu i filantropem. W podrzeszowskiej Świlczy, w sąsiedztwie hotelu Nowy Dwór, postanowił wybudować nowy obiekt sportowy.

Budowa Wzorcowni Ruchu trwała blisko dwa lata. – Takiego obiektu jeszcze nie było w Polsce – twierdzi Łukasz Krasowski, dyrektor generalny Wzorcowni Ruchu, która – jak zapowiada Krasowski – zostanie otwarta na przełomie września i października.  

– WR Sport – to miejsce, gdzie sport spotyka się z relaksem i profesjonalizmem. Miejsce, gdzie każdy krok, każdy skok i każda minuta są inwestycją w Twoją przyszłość – tak jest reklamowany nowy obiekt. 

Zdjęcie: materiały prasowe

Budynek Wzorcowni Ruchu ma ponad 10 tys. m kw. Składa się nią hala, która pomieści m.in. trzy trawiaste boiska treningowe. Jest też ścianka wspinaczkowa, a także strefy: aqua i SPA, regeneracyjna oraz gabinety fizjoterapeutyczne i centrum diagnostyki motorycznej.

We Wzorcowni Ruchu powstała także siłownia wraz z salami do treningu oraz fitness, strefa ruchu dla dzieci, korty do gry w squasha, strefa VR (Virtual Reality), sale szkolne, hotel z tarasem widokowym, restauracja oraz sale konferencyjne.

– Połączyliśmy nowoczesną technologię z tradycyjnymi metodami treningu – twierdzi Łukasz Krasowski. Z Wzorcowni Ruchu będą mogli korzystać wszyscy – niezależnie od wieku, płci, preferencji, możliwości czy predyspozycji.

Z Wzorcowni Ruchu korzystać będą mogły szkoły, kluby, zawodowcy, amatorzy, dzieci, młodzież, seniorzy, grupy fitness oraz środowiska biznesowe. Obiekt jest przygotowany także na organizację zgrupowań. 

Koszt budowy Wzorcowni Ruchu na razie nie jest znany.

Zdjęcie: materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama