Ponad 2-godzinny pokaz najlepszych reklam z całego świata odbędzie 3 grudnia na Politechnice Rzeszowskiej. Będą też niespodzianki, a w przerwach uczestnicy pokazu mają szanse na zdobycie upominków.

XII Nocne Spotkanie z Reklamą na Politechnice organizuje studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. „To największa i najbardziej rozpoznawalna impreza zamknięta na Politechnice Rzeszowskiej oraz jedyna tego typu inicjatywa studencka na świecie” – podkreślają organizatorzy.

Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów rzeszowskich uczelni oraz mieszkańców Rzeszowa. Zaczyna się 3 grudnia o godz. 20:00 w auli V-1 w bud. V (ul. Powstańców Warszawy 12). W poprzednich edycjach w „Nocnym Spotkaniu z Reklamą” brało udział około 600-650 osób. Na większą ilość widzów nie pozwala pojemność auli.

W trakcie ponad 2-godzinnego pokazu zostaną wyświetlone najlepsze reklamy z całego świata pogrupowane w kategoriach:
– Humor w reklamie
– Kobieta w reklamie
– Mężczyzna w reklamie
– Dziecko w reklamie
– Zwierzęta w reklamie
– Reklama społecznie zaangażowana
– Reklama z pieprzykiem
+ Kategorie niespodzianki

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„W tym roku, mamy dla Was niespodziankę! Zaprezentujemy reklamy w nowej kategorii, które podbijają serca widzów na całym świecie! O jakiej kategorii mówimy? Dowiecie się na XII Nocnym Spotkaniu z Reklamą!” – tak organizatorzy zachęcają do udziału w pokazie.

W trakcie przerwy w imprezie będzie można wygrać atrakcyjne upominki.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama