Zdjęcie: Materiały prasowe. Illusion
Reklama

Do 7 września trwają zgłoszenia zespołów, które chcą w tym roku powalczyć o statuetkę Nalepy podczas koncertu “Rockowa Noc”. Koncert odbędzie się 22 września na rzeszowskich bulwarach. 

To będzie XIII edycja “Rockowej Nocy”, która już na stałe wpisała się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia. Pod koniec września na bulwarach usłyszymy dobrą, rockową muzykę. 

“Rockowa Noc” to również konkurs dla młodych zespołów, które nie mają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.

Rywalizacja w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji “Rockowej Nocy” oraz określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Wszystkie zespoły, które chcą wziąć udział w konkursie, do 7 września br. powinny przesłać kartę zgłoszenia, oświadczenie wykonawcy wraz z dwoma utworami własnego autorstwa. Kartę i oświadczenie możecie ściągnąć ze strony rockowanoc.pl/konkurs.

Potrzebne dokumenty i utwory należy przesłać na adres Estrady Rzeszowskiej, która jest organizatorem “Rockowej Nocy”: ul. Jagiellońska 24, 35-025 Rzeszów, z dopiskiem „Rockowa Noc”. 

Nieodłącznym elementem “Rockowej Nocy” jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności w poprzednich latach grały już takie zespoły, jak m.in. Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers czy Proletaryat.

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie legendarna polska grupa rockowa Illusion, której liderem jest Tomasz “Lipa” Lipnicki. Illusion powstał w 1992 roku w Gdańsku. Po pięciu wydanych płytach pod koniec 1999 roku zespół nieoczekiwanie zawiesił działalność.

W marcu 2014 roku Illusion powrócił na scenę w niezmienionym składzie z albumem “Opowieści”, który otworzył nowy rozdział w historii grupy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Znakomicie 🙂 chyba że klecho Pisiory z ratuszem znowu coś wykombinują i koncert się nie odbędzie jak miało to miejsce z Mardukiem.

Comments are closed.