Zdjęcie: Materiały Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Warsztaty dla uczniów, porady psychologów, oferty książek dla młodzieży, uczniów, studentów i dorosłych… W dniach 25-26 lutego w G2A Arena w Jasionce odbędą się XV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon.

Targi odbędą się z myślą o uczniach wszystkich klas szkół średnich, a w szczególności tegorocznych maturzystach oraz nauczycielach. Udział w EduSalonie potwierdziły publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy, m.in. z Anglii, Danii, Holandii, szkoły policealne oraz doradcy zawodowi.

W programie targów są m.in. warsztaty dla uczniów, porady psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie, którzy pomogą wszystkim niezdecydowanym osobom w określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych, określeniu kierunku kształcenia i wyborze uczelni, a także o wyborze zawodu.

W trakcie EduSalonu odbędzie się również kiermasz „starych książek”, organizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie – uczestnicy targów będą mieli okazję skorzystać z bogatej oferty książek dla młodzieży, uczniów, studentów i dorosłych.

Wstęp na EduSalon jest bezpłatny. Targi będą trwały od godz. 9:00 do 14:00. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama