Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Do 7 sierpnia młode zespoły muzyczne mogą wysyłać zgłoszenia do konkursu w 15. edycji Rockowej Nocy w Rzeszowie, która odbędzie się 5 września. 

Konkurs, wzorem poprzednich lat, jest dla zespołów, które nie mają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki Rockowej Nocy mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.

W tym roku w konkursie zostaną przyznane dwie nagrody: nagroda główna (3000 zł, 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy) oraz nagroda za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout. 

W tym drugim przypadku nagrodą jest 18 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w 2021 roku oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy uzupełnić formularz oraz przesłać mailem dwa utwory własnego autorstwa do 7 sierpnia na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie rockowanoc.pl. 

Nieodłącznym elementem Rockowej Nocy jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały już m.in. Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers, Proletaryat czy Luxtorpeda.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama