W ramach Kina Kobiet (23 czerwca, godz.18.30) kino Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie zaprasza na emocjonującą i niecodzienną historię jednego z największych projektantów mody XX wieku. Yves Saint Laurent zabierze widzów w podróż ogromnej sławy i wielkiej, niespotykanej miłości.

[Not a valid template]

 

„Najpiękniejszym ubraniem kobiety są ramiona kochającego ją mężczyzny. Ja służę tym, które nie znalazły tego szczęścia” – Yves Saint Laurent.

Niezwykła i pasjonująca historia szalonej miłości jednego z największych projektantów mody – Yves’a Saint Laurenta. Mając zaledwie 21 lat poznał smak wielkiej sławy i jeszcze większej miłości.

Paryż, rok 1957. Chorobliwie nieśmiały i niewiarygodnie wrażliwy Yves Saint Laurent tworzy swą pierwszą kolekcję dla najbardziej prestiżowego domu mody Dior. Efekt jest oszałamiający – cały Paryż pada do jego stóp. Podczas pokazu awangardowy wizjoner poznaje miłość swojego życia.

Tworzenie i pasja przeplatają się w filmie z cierpieniem miłosnym, a rozkoszne chwile z okresami zwątpienia. „Yves Saint Laurent” to portret geniusza mody, który potrafił walczyć o swoje marzenia.

„Chanel podarowała kobietom wolność, ale Saint Laurent dał im siłę” – Pierre Bergé.

httpv://www.youtube.com/watch?v=BOarDnEIutc

„Ubieranie się to styl życia” Yves Saint Laurent

To hasło przepowodnie tej oedycji Kina Kobiet i zgodnie z nim  firmy kosmetyczne, wizażystki oraz gabinety masażu czy urody pomogą paniom poczuć się wyjątkowo. Na sali kinowej podczas konkursów będą mieć możliwość poczuć się jak prawdziwy projektant mody, dzięki firmom sponsorującym nagrody będzie można wygrać:

– vouchery do DietiFit
– zaproszenia do Perfumerii Douglas
– vouchery do Pracownii Estilo Paulina Popek
– zaproszenia do BodyConcept
– kosmetyki od Mydlarni u Franciszka
– zaproszenia do Gabinetu Masażu Bantu
– vouchery od Mary Kay
– zaproszenia do Hotelu Spa Splendor
– książki od wydawnictwa Prószyńska & Ska
– zaproszenia do Centrum Podologiczne na Zdrowiu
– zaproszenia do kina.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama